Start prvního pololetí, školní rok 2023/2024

Níže uvádíme důležité datumy v následujícím pololetí, které určitě nechcete minout!

16., 17. a 18.10 – Lezecké kroužky nebudou! – všechny lezecké kroužky, včetně školičky odpadají a hodiny budou nahrazeny na konci pololetí. Děkujeme za pochopení.

11.11.2023 – Monkey Cup Lanškroun. Závody v lezecké všestranosti – rychlost, bouldering, obtížnost. Detailní info a přihlášení týden před závodem. Závod není určen pro nováčky. Více info u svého trenéra.

30.11.2023 – Vánoční besídka – poslední slanění. Vánoční besídka pro a loučení s venkovní sezónou ve Skipi. Lezení rodičů, funpark veselení pro děti, hodnocení uplynulého roku, blok krátkých cestovatelských/lezeckých přednášek. Rezervace a více info týden předem. Těšíme se!

9.12.2023 – Monkey Cup Ústí nad Orlicí. Finále seriálu závodů v lezecké všestranosti – rychlost, bouldering, obtížnost. Detailní info a přihlášení týden před závodem. Závod není určen pro úplné nováčky. Více info u svého trenéra.

Pokud by jste měli nějaké další dotazy či přání k dořešení, neváhejte se na nás obrátit. Užívejte hezkého počasí a budeme se na Vás těšit na kroužkách.

S pozdravem Miloš a instruktoři.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest