Kdo jsme

e parta bláznů do lezení, přírody a dobrodružství! Jsme Crazy Spiders – Bláznivý pavouci 😉 Zimu trávíme na stěně ve Skipi a léto ve skalách (Mladkov, Studenecké skály, Jablonné n. Orl.).

Láká tě podívat se na svět z výšky a s nadhledem? užít si lezecký pohyb, překonat sám sebe a poznat super partu? Těšíme se na Tebe…

Náš tým

 

Mgr. Miloš Kaláb

Vedoucí instruktor

Miloš má rád všechny formy lezení a chce být lezeckým univerzálem. Baví ho sportovní i tradiční lezení na písku, miluje hory a v poslední době i bouldering.

Miloš vystudoval Fakultu Tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze a již během studia absolvoval mnohé instruktorské kurzy nejen z oblasti lezení.

Lezení ho zavedlo do různých koutů světa od Kanady a Ameriky, přes Turecko, Španělsko, Franci a další. Mezi nejoblíbenější oblasti patří Squamish v Kanadě, Adršpach v Čechách či Valle di Orco v Itálii.

Od svých svěřenců požaduje smysl pro humor a kamarádství 🙂 Bezpečnost je u něho až na prvním místě.

Lezecké a outdoor kurzy :

Trenérská kvalifikace B – sportovní lezení

Instruktor lezení na umělých stěnách

Instruktor lezení v přírodních terénech

Instruktor lanových překážek

 

 

Mgr. Monika Nováková

Monika se stará o naší pavoučí drobotinu. Hravou formou učí naše nejmenší lezce základním pohybovým dovednostem, ale i ohleduplnost na stěně, zodpovědnost a další klíčové vlastnosti pro život nejen lezce. Je laskavá a milá, ale rozhodně si umí sjednat pořádek

Spolu s manželem Pavlem navštívila spousty lezeckých oblastí včetně amerických Yosemit, Thajska i Indie. Nejraději vsak má rajbasové lezeni na českém písku v Adršpachu.

Monika vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě a kromě lezení má ráda atletiku a divokou vodu.

Lezecké a outdoor kurzy :

Instruktor lezení na umělých stěnách

 

Ing. Pavel Novák

Pája pomáhá Monice s lezeckou drobotinou a učí i starší lezce. Navíc zdatně bojuje s birokracií a úředničinou.

Je to sympaťák a nezkazí žádnou srandu, ale u jištění a lezeni si potrpí na bezpečnost a preciznost.

Pája má procestovaný a slezený skoro celý svět. A kromě skalního lezení na písku, žule i vápně má vylezeny velké kopce ve sněhu a ledu až do výšķy 7tis. mnm. Lezl a procestoval Ameriku, Nový Zéland, Nepál, Huaskarán a další země.

Jeho srdcovou záležitostí je Adršpach a Studenecké skály, kam se vždy rád vrací.

Lezecké a outdoor kurzy:

Instruktor lezení na umělé stěně

Mgr. Dita Kalábová

Ditka zaskakuje na všech kurzech, pomáhá s organizací a na venkovních akcích je vyhlášenou svačinářkou 🙂

Dita je vystudovaná fyzioterapeutka a dohlíží a konzultuje s trenéry správné provedení cviků a nastavení těla. Mimo to byla dlouhá léta závodnicí na plný úvazek. Nejdříve v biatlonu a později ve skialpinismu, kde je několikanásobnou vítězkou českého poháru. Dobře tedy ví, co znamená pořádný trénink.

Lezla ve spoustě světových i evropských oblastech včetně Yosemit, Squamishe, Chamonix… Nejraději má žulové vícedélky ve Valle de Orcu či Val di Mellu a samozřejmě klasiky v Adršpachu.

Ditka je vždy usměvavá, dokáže správně namotivovat a ze skal odchází vždy poslední 🙂

Lezecké a outdoor kurzy:

Instruktor sportovního lezení

Obsah